telesis px24m santral hakkında

volkang61

Üye
arkadaşlar işyerine bu santralden kurmak istiyorum ve santrali ericsson md110 a bağlayıpip üzerinden görüşme yapmak istiyorum ama bununla ilgili yeterli bilgim yok.bu santralin herşeyini kurulumunu ve yönlendirmesini alabileceğim bir adres veya bilgi verirseniz çok sevinirim.telesisin wiki sayfasındaki bilgiler çok karışık,daha sade bilgiler verirseniz sevinirim.şimdiden tüm arkadaşlara teşekkür ederim

arkadaşlar işyerine bu santralden kurmak istiyorum ve santrali ericsson md110 a bağlayıpip üzerinden görüşme yapmak istiyorum ama bununla ilgili yeterli bilgim yok.bu santralin herşeyini kurulumunu ve yönlendirmesini alabileceğim bir adres veya bilgi verirseniz çok sevinirim.telesisin wiki sayfasındaki bilgiler çok karışık,daha sade bilgiler verirseniz sevinirim.şimdiden tüm arkadaşlara teşekkür ederim

Arkadaşım ben uzun zamandır girmiyordum buraya..Bu iş için santrallardan santrallardan birinin abonesini diğerine trunk hattı olarak tanıtıp bu sorunu giderebilirsin...Tabiki trunk olrak tanıttığın santralın hattını şehir çıkışı ile olan trunktan ayırman gerekiyor...Yani farklı bir çıkış numarası vererek kullanıcılara işte şu nolu çıkış şu santrala bağlanır gibi.........

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,824
Son üye
Lecterer

Yeni konular

Geri