Ucuz GSM/GPRS modül?

katana

Üye
Bazı firmaların kullandığı çin malı ucuz GSM/GPRS modüller varmış(15-20 usd gibi). Bu modüllere nereden ulaşabilirim? Firma veya iletişim bilgisi önerebilir misiniz? Bir arkadaşım firma ismi de söylemişti fakat ne firma ismini, ne de öneren arkadaşımı hatırlıyorum.
Teşekkür ederim...

İlginize teşekkür ederim. Tr den bir firma arıyorum ilerde başka sıkıntılar yaşamamk için.

ben de bakıyorum şu an ama türkiyeden bi firmaya rastlamadım. katana senin mesajının üzerinde 2 ay geçmiş. acaba buldun mu modülü??

türkiyede varda acaba kaça satabılırım kaç kişiyı kandırabılırım duşuncesınde olanlarda var bende aldım bırınden aracı bu adam bana 30 usd artı kdc ye sattı temelı sağlam bır yer olmadığı için bende projemde kullanmadım guvenılır yer bulursam bende ürettiğim cıhazın pcb sını değıştırır ekonomık olanı kullanırım veya bızım gıbı bu gıbı cihazları satın alacak olan arkadaşlar bırleşıp imalattan getırtebılırız bu iş için bır fırma bulabılırız yeterkı bırlık beraberlık kuralım mesela ben ılk etapta 100 adet modul alırım başka bır arkadaşımız 150 alır bunları bır fırma aracılığıyla getırtebılırız

GPS modul okadar pahalı değıl piyasada var GSM modul fıyatları guvenılır değıl bızım ıstedığımız GSM modul fiyatlarının dtabil makul fiyat ve sureklılık olması

bu modülleri hangi amaçlarla kullanacaksınız? sadece sms atmak için mi? kullanma amacınızı söyleyebilirmisiniz sakıncası yoksa

bu modülleri hangi amaçlarla kullanacaksınız? sadece sms atmak için mi? kullanma amacınızı söyleyebilirmisiniz sakıncası yoksa

bu modullerle bilgisayarla veya bırbırıyle haberleşmede kullanacağım ben mesela alarm panelınde

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Geri