uzaktan kumanda garaj kapısı açıp kapama

palo

Üye
arkadaşlar bana araba garaj kapısını uzaktan açıp kapamak için radio verici alıcı devre şeması veya hazır devresi satılan yerleri söylersenız sevinirim

merhaba
sana bişey deyimmmi yine sen bilirsin ama devre yapmaya uğraşacagına ondan daha az maliyete piyasada otomobillerde kullanılan çin malı açma kapama cihazları satılmakta bilirsin zaten iki de kumanda çıkıyor içinden oda rf ile calışıyor ondan kullanabilirsin sadece yapacagın kumanda devresi 220v ise role kullanırsın kolay gelsin

kardeş hiç boşuna uğraşma ben bunu yapmaya baya uğraştım eğer kapın ağır deilse hazırını almak avantajlı ama ağırsa avantajlı deil o zman git bi araba kumandası al hem içinde iki tane kumanda oluyor.onunla kontaktör leri aç kapa tabi motor ne kullanacağına bağlı ???:rolleyes:
------------------
röle kullanma yüke binince kontakları yapışıp kalıyor biz denedik

Son düzenleme:
isterseniz yapabiliriz.özelime mesaj atınız.

ara beni yardımcı olam0537....

Moderatör tarafında düzenlendi:
otomatik kapı yanakayar bahce kapıları sarmal graj kapıları konusunda hertürlü malzemede yardımcı olabilirim 0536 ...

Moderatör tarafında düzenlendi:
s.a beyler ben bi dc motoru uzaktan kumanda ile ileri-geri yaptırmak istiyorum, l293 ile motoru sürebiliyorum ama komanda olayını nasıl yapıcam onu tam bilmiyorum yarıdmcı olurmusunuz ?

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,592
Son üye
E.E.M.

Yeni konular

Geri