Prototip üretimi, component teminindeki sorunların çözümü...

Tüm elektroniğe benim gibi gönül vermiş dostlarım,
Prototiplerimi genellikle Lpc1768 işlemcisi üzerine yapıyorum malumunuz çok bacaklı smd malzemeler için evde pcb üretmek zor. Bu sebebten bir site açtım sitemde az sayıda prototip kartların üretimi ve aynı zamanda komponent temini yapmaya karar verdim. Temin için süre 15 gün ve fiyat gerçekten çok düşük olacak. Ne yazık ki şu an kurduğum sitenin bir benzeri yada Türkiye' de düşük fiyata ve kısa sürede az sayıda pcb üreten bir yer bulamadım. Aynı zamanda Pic serisi dışında ne işlemci bulabildim nede çok kullanılan komponentler dışında komponent, benim gibi sizde prototipleriniz için günlerce bekliyorsanız. Siteme buyrun http://www.siliciumelektro.com. Hepinize yaptığınız projelerde başarılar. Not: Sabit bir fiyat veremiyorum her proje için değişiklik gösterebilir. Sitemde ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

özellikle pcb fikriniz güzel umarım işler istediğiniz gibi devam eder. Hayırlı işler.

Bir hatırlatma elektronik komponent ve pcb siparişleri cuma günü işleme alınmaktadır. 15 gün sonra elinize ulaşmış olur.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri