100 yılın projesi

brt99

Üye
bfy7h.jpg
bfy7s.jpg
bfy87.jpg

Arkadaşlar benim yapmak istediğim makina budur. Elektrikle fazla uğraşmam ama iyide bilirim. elimde bir tane webcam var bu webcam hem video hemde ses kaydedebiliyor.Ben bunu kablosuz fare gibi pcye takıp kablosuz olarak video ve ses kaydetmek istiyorum.Ne yapmam lazım lütfen yardım edin.
Edit: Ses işi tamam video?

Kameranın kablosuz baglanı ozelligi varsa,geriye pek birşey kalmıyor.Bilgisayardan takip etmen veya kaydetmen için çeşitli programlar var.

Tahminimce eğlence sektöründe kullanımı yaygınlaşıyor. Mesela film çekimlerinde havadan bir sahne çekilmemk istendiğinde koskoca helikopter yerine bunu kullanmak daha makbuldur :) Bu olayda çekimlerin kalite olması için püf noktası titreşim herhalde.

Tahminimce eğlence sektöründe kullanımı yaygınlaşıyor. Mesela film çekimlerinde havadan bir sahne çekilmemk istendiğinde koskoca helikopter yerine bunu kullanmak daha makbuldur :) Bu olayda çekimlerin kalite olması için püf noktası titreşim herhalde.

Bayada hızlıymış :eek:

Sanırım ismi Quadrotor yada Quadrocopter gibi birşeydi. Yapımı oldukça maliyetli diye biliyorum. Yapmaya başlarsan yapım aşamalarının resimlerini görmek isterim. İleride bende yapmayı düşünüyorum da :) kolay gelsin

kesinlikle muhteşem.. Tabii filmde o son intihar sahnesi olmasa All izz well

En kısa zamanda yapıyorum eğer fotoğraflarını çekebilirsem koyarım

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri