Proteus-ISIS eleman bulma sorusu...

ibrahim_g

Üye
Değerli forum kullanıcısı arkadaşlar ben Proteus-ISIS programında TDA serisi entegreleri bulamıyorum. Mesela TDA2005 kullanacağım fakat hiçbir TDA serisi entegre yok. Proteus 7.7 kullanıyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaş varsa lütfen bilgi paylaşabilir mi. Teşekkür ederim.

yardım eden olur belki kütaphane güncellemeyle alakalı olabilir. aynı sorun bendede

Değerli forum kullanıcısı arkadaşlar ben Proteus-ISIS programında TDA serisi entegreleri bulamıyorum. Mesela TDA2005 kullanacağım fakat hiçbir TDA serisi entegre yok. Proteus 7.7 kullanıyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaş varsa lütfen bilgi paylaşabilir mi. Teşekkür ederim.

Google'da "tamirci hasan" olarak arama yaparsanız.Bu arkadaş ses sistemleriyle uğraştığından bir çok tda ve diğer seri entegrelerle
yaptığı bir çok pcb şemalarını bulabilirsiniz.Pcb şemalarını açıp kütüphanenize ekleyebilirsiniz.Yada direk google da "tdaxxx"ares vb.arama yaparak bulup kütüphaneye ekleyeceksiniz.Yada datashettinden malzeme bacak araları vb. bilgilere göre kendiniz çizip ekleyeceksiniz.

Pardon ISIS demişsiniz bende ARES le uğraşıyordum birden oraya gitmişim :D

7.7 sp2 kullanıyorum.Son iki versiyon çıktı bakmadım ama 7.8'e bir bakın derim.Belki de vardır.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri