LG Çamaşır Makinesi

dilek1968

Üye
Merhabalar,
Evmde kullandığım 7 yıl önce almış olduğum Ariston marka çamaşır makinemi artık 3 km öteden duyulacak şekilde gürültülü sıktığından,yıkarken içinden sürekli çat çut sesleri geldiğinden ve su akıttığından değiştirmek istiyorumAncak hangi markayı alıp almayacağıma karar veremedim almayacağım markaları biliyorum ama Siemens,samsung ve LG çamaşır makineleri arasında kararsız kaldım
Lg nin elektronik ürünlerdeki kalitesini kullandığım ürünlerden biliyorum ama çamaşır makinesinde sanırım çok yeni o yüzden tereddütlerim var hem servis ağı hemde ya iyi çıkmazsa türünden tereddütler bunlar
Bu konu hakkında yardımcı olabilecek tavsiyede bulunabilecek veya lg kullanan -tamirinde bulunan birileri var ise cevaplarını bekliyorum

Merhabalar,
Evmde kullandığım 7 yıl önce almış olduğum Ariston marka çamaşır makinemi artık 3 km öteden duyulacak şekilde gürültülü sıktığından,yıkarken içinden sürekli çat çut sesleri geldiğinden ve su akıttığından değiştirmek istiyorumAncak hangi markayı alıp almayacağıma karar veremedim almayacağım markaları biliyorum ama Siemens,samsung ve LG çamaşır makineleri arasında kararsız kaldım
Lg nin elektronik ürünlerdeki kalitesini kullandığım ürünlerden biliyorum ama çamaşır makinesinde sanırım çok yeni o yüzden tereddütlerim var hem servis ağı hemde ya iyi çıkmazsa türünden tereddütler bunlar
Bu konu hakkında yardımcı olabilecek tavsiyede bulunabilecek veya lg kullanan -tamirinde bulunan birileri var ise cevaplarını bekliyorum

Bu tür seçimler tamamen şans işidir .Marka degil ürün seçimi yapınız karşılaştırmaları yeni ürünlerde yapmak çok zor bir olaydır ,gerçekcide olmaz sadece ön görü olarak kalır.Bir cihazın enaz 3yıl denemelerinin sonuçları kıyas alınabilinir .

Mesela siz 7 yıl önce ariston makinayı işinizi görecegi düşüncesi ile almışınız ,bugün pişmansınız!
tabii ki seçim için bazı kraterlerin oluşması şart .

Her markanın 1. kaitesi 2. kalitesi ucuz pahalı modelleri mevcut.Önemli olan malzeme kalitesi ,size sadece marka önerilirse o markanın da kalitesiz ürünleri olabilecegini göz ardı etmeyiniz
LG ürünleri arcelik bazı tiplerini arcelik -beko adı altında piyasaya sürdü fakat yedek parca döngüsünü saglayamadı .10 yıl yedek parça bulundurma mecburiyetlerinden ithal gelen makinalarını toplatıp yerli üretim ürünlerle degiştirdiler . birde ithal ürünlerde elektronik kart onarılamaması için şeffaf polyesterle kapatıldı .Buda basit onarımların pahalıya mal olması anlamına geldi

LG yetkili servislerinin hiç birinin stok yedek parca bulundurma şansı yok merkez servis olarak görünen bölümdede garanti dahili yedek parcalar ihtiyaç dogrultusunda anlık olarak ithal ediliyor bu LG tüketicisi için büyük sorun! bozulan,kırılan en küçük malzemede 1ay bekleme durumundasınız .

Teşekkür ederim Lg ye zaten çok sıcak bakamıyordum yedek parça sorununu duyunca iyice isteğim kaçtı
Dediğiniz gibi beyaz eşya şans işi artık bi markada karar kılıcam şansıma ama yedek parçası pahalı olmayan,servis ağı geniş ve uzatılabilir garanti olmazsa olmazlarım yoksa air wash,petek doku kazan falan filan çokta umrum değil

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,597
Son üye
CTure

Yeni konular

Geri