MotorLu Şalter

iKSiR

Üye
Arkadaşlar bu konuyu burayamı açmam gerektiğinden de emin değilim. İstanbul dan olan arkadaşlar Ben B.Çekmece de bir firmada çalışıyorum iş yerinde motorlu şalterler kulanılmış jeneratör için fakat ara sıra şebekedeyken şalterde acaip acaip ses gelio ark sesi veya gevşeklikten kaynaklanan bir ses vede cihazın kendi çalışırken çıkardığı doğal ses değil bildiğimiz
alarm gibi bişi bu eski Casio saatlerinde alarm olurdu onun dızırtılı hali bana teknik servise nasıl ulaşabileceğim konusunda bir fikri olan arkadaşlar varsa yazmalarını rica ediyorum nette baktım bi numara buldum oda cvp vermio şimdiden teşekür ederim ha bu arada Şalterlerin markası .MERLIN GERIN

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İlgili motorlar devreye girerken carrr diye ses çıkarır. Şalterlerin sanırım devreye girip çıkıyor. Devresinde faz koruma rölesi versa düşük veye yüksek voltajlarda ilgili şalterleri devreden çıkarır veya devreye sokar. Kumanda devresine bakmak gerekir.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri