plastik enjeksiyon makinası

burda plastik enjeksiyon makinalarının mekanık hidrolık
elektrik aksamlarını oğrenebilirsiniz ayrıca elektriktesisatı su tesisatı bilgilerinide öğrenebilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
merhabalar bunun faydalı olacağını düşünüyorum ama nasıl olucağını bilmiyorum, biraz daha açıklama yapabilir misiniz_??

Bu konu hakkında daha önce arıza hakkında bilgi paylaşımı olmuştur. Ancak döküman ve genel bilgi paylaşımı için bu sektörde çalışan arkadaşlar bir araya gelerek burada bilgilerimizi paylaşalım. Haitian, borch, özer , demag, maffei, eratlar... Paylaşalım arkadaşlar...

haitian mikrostar birlik makina hilal makina plastiklerde her türlü elektrik mekanik ve hidrolik arızaları sorularınızı bekliyorum

Merhaba arkadaşlar bende bu formun faydalı olacağını düşünüyorum. Bizimde firma olarak Mikrostar bayiliğimiz var. Bu konu ile ilgili her soruya yardımcı olabiliriz.

Sıcak yolluk yapımı için gerekli malzemeler;

1-Yolluk sayısı kadar sigorta(Örn; 7 Adet)
2-Yolluk sayısı kadar kontaktör(Örn; 7 Adet)
3-Yolluk sayısı kadar PID Process Controler(Örn; 7 Adet)
4-Yolluk sayısı kadar On-Off buton(Örn; 7 Adet)
5-Yolluk sayısı tazı (mandallı) anahtar/ On-On(Örn; 7 Adet)
6-Gerekli girişler için gerekli miktarda yan uzatma fişi yada prizi(termokupl ve rezistans tasarıma bağlı olarak Örn;24 pinli yada 2 tane 16pinli hem termokupl hemde rezistans için ayrı ayrı)

Kolay gelsin...

sıcak yolluk yapımına kontaktör yerine kuru kontak kullanımı daha iyi olur 25 a lik

SSR de kullanılanilir.

solitzeit role ssr olması lazım
------------------
demag hatyan arburg karus irdra stork benim işim

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif