Asenkron Motoru Zaman ayarlı calışması ve durması (acil)

emoti

Üye
Arkadaşlar bitane 3 fazlı asenkron motor var elimde bunu zaman ayarlı çalışıp durdurmak istiyoruz böyle bi devreye ihtiyacım var çok acıl yardımcı olcak arkadaşlara şımdıden teşekurler. ''' Örnek butona bastığımda motor 30 sn calışcak sonra 20 sn durup bekleyıp tekrar 30 sn çalışcak böyle bir devre şemasına çok acil olarak ihtiyacım var.. :confused:

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
eklenti ayar yeri cıkmıyor ne yapmalıyım

Arkadaşlar bitane 3 fazlı asenkron motor var elimde bunu zaman ayarlı çalışıp durdurmak istiyoruz böyle bi devreye ihtiyacım var çok acıl yardımcı olcak arkadaşlara şımdıden teşekurler. ''' Örnek butona bastığımda motor 30 sn calışcak sonra 20 sn durup bekleyıp tekrar 30 sn çalışcak böyle bir devre şemasına çok acil olarak ihtiyacım var.. :confused:

kusura bakma ben cok güzel bir şekilde yaptım ama foto ekiliyemiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
dostum çok sağolasın umarım çalışır pazartesi günü yapcam yardımın için çok teşekürler

arkdaşlar 3 fazlı asenron motoru zaman ayarlı calışması biliyormusunuz

sağ-sol yani flaşör röle ile rahatlıkla yaparsınız. Cevap verilmiş anlamadığınız nedir?

Forum istatistikleri

Konular
127,969
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri