700kw elkt.motoru boşta ne güç harcar?

cllcşkn

Üye
slm arkadaşlar 700kw.motor (pic kontrollü) boşta ne kadar güç harcar? nasıl denerim?ilgilenen herkese teşekkürler.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
hocam sen bu motoru nerden calıştırıyon yaa 700 kw :| yaklasık 1330 A CEKER :) hocam bırde bu motorun güç katsayısı kaç

Son düzenleme:
motor kompresör çalıştırıyor ikinci el aldık ama nasıl deneyeceğimizi bulamadık ya 1000kva generatör yada büyük bir işletme lazım Merakım bu motor boştada 700kw mıdır?yani pic kontrol 0 olursa ne kadarlık bir kaynak lazım?cos&0.8 saygılar

bizde 850 kw lık D.C motor var.Fikret Tomar!ın d.c sürücü kartları ile sürüyoruz.Boşta 380 V D.C de yaklaşık 550 A.akım çekiyor.Yüklendiği zaman akım kontrollü olarak 1500 A kadar vuruyor.

delta sürücü ileilgili bir problem için servisi ilie görüşmüştüm bana motor yüksüz yaklaşık yüzde 40 akım çeker demişlerdi

motor gücünün yaklaşık 1,5 katı olarak düşünebilirsiniz...

700kw lık motoru yüksüz çalıştıracaksan (yani mil ucunda yük bağlı degilken)yıldız bağlıyıp öyle çalıştır.Tahminen 70 amp.civarında çeker (yıldız bağlı boşta iken)Ben büyük güçteki motorları boşta yüksüz yıldız çalıştırıp bu şekilde deniyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,836
Son üye
oguzhankonak

Yeni konular

Geri