spot delme

slmn

Üye
arkadaşlar 16 adet 2inç spot delmesi kablo çekmesi spotların bağlanmasına işcilik ne yazılır

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
yere gore degişir hiç olmazsa bir kişi ise 100 tl yazardim

Spot başına 5 tl

Haha fiyat düşüyor gitgide bakalım nereye kadar düşecek !

Arkadaşlar fiyatlandırma yaparken öyle bir fiyat verin ki müşterinizin gözlerine bakabilin.
O verdiğiniz mesajı almasına rağmen size pis pis gülüyorsa "sap döner keser döner gün gelir hesap döner" sözünü hatırlayarak bir sonraki işinizde (aynı adamla) "Tamam beyfendi hallederiz !" deyin ama sakın fiyat vermeyin. İş bittikten sonra istediğiniz fiyatı söyleyin!

Ticaret sırayladır parayla değil !

Kolay gelsin...

yerine göre değişir. delinecek yer öncelikle alçıpanmı kompozitmi saçmı ahşapmı mermermi... vs. yükseklık 2 mt. 3 mt. 4 mt.malzeme kablo sanamı ati değil ise.. yükseklik 2 metre ise...

10 tl yaz müşteri memnun kalacaktır....

Son düzenleme:
ben 150 tl söyledim paylaşımlar için teşekkürler

ideal fiyat 150 tl ama sizin iş yogunlugunuz işin durumuna malzemenin karı olacakmı bu gibi durumlara göre degişir

vay be meslek nerelere gelmiş adam iş yapmak icin formdam fıyat istiyo o ayrı bide ona fiyat verenler var oda başka bi ayrı

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri