schneider tmş iki atmada bozulur mu?

schneider tmş iki atmada bozulur mu? yeni yaptığım panoda 112/160 schneider tmş iki atmadan sonra bozluyor. iki tmş değiştim yine aynı arızayı veriyor sorun ne olabilir? tmşler de bir sorun olabilir mi iki atmada tmş bozulur mu?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Ürünleri sağlam yerden aldıysanız bir sözüm yok ama, sahte ürün olabilir diye düşünüyorum. uzakdoğudan hala sahte ürünler piyasaya girip bizi ve miiletin canını tehlikeye atıyor.müşteri hizmetlerinden veya en yakın bölge müdürlüğünden yardım talep edin. size yardımcı olacaklardır.

Farklı şalter denediysen ve arıza devam ediyorsa sorunu başka bir yerde aramalısın.

aynı tip şalter taktım ilk attığında 1 bacak gitmiş. şalteri değiştirdim. 1 hafta sonra 2. bacak gitmiş.

schneider in çakması var.....inşallah elinizdekiler çakma değildir..farklı bir marka denemenizde fayda var....
legrand..siemens...federal...

Şalterinizin kısa devre kesme kapasite değeri düşük olabilir.Bu değerin üstünde kısa devre akımı 2 defa oluşmuşsa şalterde deformasyon oluşabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,100
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri