Elektrik priz ve anahtar secimi

diskoteka

Üye
merhabalar arkadaşlar yeni yaptıgım evime priz ve anahtar alacagım iyi birşeyler almak istiyorum ömürlük olsun yani ama henüz karar veremedim ve sizlere sormak istedim sizce en iyi priz ve anahtar markası hangisidir şimdiden cvplarınız icin tşkler...

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
merhabalar arkadaşlar yeni yaptıgım evime priz ve anahtar alacagım iyi birşeyler almak istiyorum ömürlük olsun yani ama henüz karar veremedim ve sizlere sormak istedim sizce en iyi priz ve anahtar markası hangisidir şimdiden cvplarınız icin tşkler...

Merlin gerin veya Schneider Electric tavsiye ederim. Kendim bunlardan aldım.

tşkler arkadaşım cvp verdigin icin bir kac arkadaşımda schneider tavsiye ettiler

Legrand tavsiye ederim.

anahtar -priz secim işi görecelidir.

bazıları kalitesine bakar,bazıları şekline ,bazısıda ucuz olsun der geçer

hangi marka olursa olsun zamanla kullanmakdan maşaları gevşer ve priz yanar yada kişi tek prize çamaşır mak. ile bulaşık mak. seyyar kablo ile bağlar prizler göbekten erir ,veya eşi evde prizleri çamaşır suyu yada nebilim bu tür temizlik maddeleri ile siler boyası çıkar size getirir bunlar kullanıcın bilinçsiz ve umursamaz kullanmasından kaynaklanır

Merlin gerin , Schneider Electric,Viko,Makel.... daha aklıma gelmeyen markalar hepsinin özellik farklıdır.

ben kendim evimde demirbağ kullanıyorum memnunum

kısacası hangi marka alırsanız alın bilinçli kullanın

anahtar -priz secim işi görecelidir.

bazıları kalitesine bakar,bazıları şekline ,bazısıda ucuz olsun der geçer

hangi marka olursa olsun zamanla kullanmakdan maşaları gevşer ve priz yanar yada kişi tek prize çamaşır mak. ile bulaşık mak. seyyar kablo ile bağlar prizler göbekten erir ,veya eşi evde prizleri çamaşır suyu yada nebilim bu tür temizlik maddeleri ile siler boyası çıkar size getirir bunlar kullanıcın bilinçsiz ve umursamaz kullanmasından kaynaklanır

Merlin gerin , Schneider Electric,Viko,Makel.... daha aklıma gelmeyen markalar hepsinin özellik farklıdır.

ben kendim evimde demirbağ kullanıyorum memnunum

kısacası hangi marka alırsanız alın bilinçli kullanın

dedigin konularda haklısın kullanım şeklide önemli tabiki ben fiyatına bakmıyorum sonucta bu elektrik işi gzll kaliteli olması yeterli benim icin sonucta bir kere alınacak bir malzeme

dedigin konularda haklısın kullanım şeklide önemli tabiki ben fiyatına bakmıyorum sonucta bu elektrik işi gzll kaliteli olması yeterli benim icin sonucta bir kere alınacak bir malzeme

Bir kere alayım diye düşünmeyin eskidiğinde değiştirirsiniz eviniz sonuçta, atölye değil.:)

Değerli Arkadaşım.Ben 13 senedir Bu işin içerisinde biri olarak tavsiyem GÜNSAN Elektrik ürünleridir.Senelerdir Anahtar ve prizlerinin montajını gönül rahatlığıyla yapıyorum.Güvenirliliği,dayanıklılığı,kalitesi ve şıklığı açısından Benim favori markamdır.

Herhalde günsan da çalışıyorsunuz :) , ilk mesajda bu ne sevgi böyle. Kendi fikrimi belirteyim, elektrik kalitesi açısından ithal mallar ile yerliler arasında bir fark gözlenmesi oldukça zor. Genellikle arızalar hor kullanmaktan kaynaklanıyor, bu nedenle marka ne olursa olsun sonuç aynı oluyor. Yaptığımız iş itibari ile yerli marka kullanamıyoruz fakat ev kullanımı için VİKO vb gibi yerli markalar bence tercih edilmelidir. Sonuçta evimizde de yerli kullanmayacaksak nerde kullanacağız, eskiden METESAN vardı onu da Schneider aldı, kalitesi fena değildi. Günsan da olabilir tabii neden olmasın, biz henüz hiç kullanmadık oarası başka.

:mad:
Türk malı kullanmayalım kullandırmayalım dimi arkadaşlar yerli üreticimiz para kazanamasın kalkınmasın... Merlin gerin, Schneider, legrand alalım... Onları tavsiye edelim insanlara...

Ayıp yauğ siz bari yapmayın yönetici arkadaşlar birazda insanları yerli mallarına teşvik edin...

Neyse; VİKO' yuda bir avrupa devi satın alır yakında dert etmeyin..

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri