Görüntülü diafon sistemi.

umuteylul

Üye
Arkadaşlar 15 dairelik bir apartmana görüntülü diafon sistemi yapmam gerekiyor.bu konu hakkındada hiç bir bilgim yok.hiç merak edip te araştırmadım daha çok OG AG işlerim oldu. bana kullanmam gereken malzeme sistemin kurulumu ve devreye alınışı hakkında detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Audio marka ve kendi kablosunu kullanmamı tavsiye ederim extra bir bilgi gerektirmiyor ünite üzerinde hangi renk kablo nereye bağlanacağı var bağlantı şemasına bakarak yapabilirsin

Audio marka ve kendi kablosunu kullanmamı tavsiye ederim extra bir bilgi gerektirmiyor ünite üzerinde hangi renk kablo nereye bağlanacağı var bağlantı şemasına bakarak yapabilirsin
teşekkür ederim arkadaşım.gözümde fazla büyütüm desene ..katlar arası cekilecek kabloyu kendim almam gerekiyo bunu alırken kac telli almam gerekiyo. yoksa aldıgım yerden bana yardımcı olurlarmı..teşkler.

teşekkür ederim arkadaşım.gözümde fazla büyütüm desene ..katlar arası cekilecek kabloyu kendim almam gerekiyo bunu alırken kac telli almam gerekiyo. yoksa aldıgım yerden bana yardımcı olurlarmı..teşkler.

syn umuteylül asagı yukarı tüm markaların kendi kablolar vardır şmdiki paneller dijital diye tabir ediliyor
sen sadece diafondan diafona atlama yaparak kabloları zil paneline götürmen yeterli tabi bağlantı seması içinden cıkıyor öle gözünde buyutene gerek yok....
iyi çalısmalar

çok teşekkürler arkadaşlar ..kararımıda verdim audio bus plus kullanıcam

Güzel karar vermişsin. AUDIO dan vaz geçme.

çok teşekkürler arkadaşlar ..kararımıda verdim audio bus plus kullanıcam

audio kullanmadan önce teknik ekibine mutlaka uygulama yapacağın projeyi detaylı olarak anlat.. özellikle Audio Bus sistemlerinde...
Audio bus black serisi ilk çıktığında bir projemde uygulattım... yalnız o sistemin montajı 2 hafta ama teslimi 5 ay sürdü... sistemde o kadar çok eksik vardı ki audio tam olarak denemelerini bitirmeden piyasaya sürdüğü ürünü nedeniyle hem beni müşterilerime küçük düşürdü hemde bi kaç günlük işi bir kaç ayda teslim etmeme neden oldu... ürünlerdeki yazılım problemleri vs beni zaten çileden çıkaran kısmı oldu... şayet paralel şube kullanacaksan buna dikkat et!... dijital sistemlerde bunu önce sana bir göstersinler nasıl yapacaksın... ben 7 adet 3 katlı villada kurulum yaptığımda paralel olan 3 şubeden birinde bi katta zil çalarken diğer katlardan birinde görüntü açılıyor vs... baya sıkıntı çekmiştim... proje müdüründen çok oradaki teknik ekip daha iyi biliyor cihazı...

bütün bunları dikkate al iyi analiz et... ne yazık ki Türkiye de en köklü firma da Audio... ama Audio bus serisinin ilk kurbanlarından biri olarak dikkat et ve projeni mutlaka nasıl ne şekilde yapacağını TEKNİK ekip ile danışıklı belirle...

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri