Konik direnci

faass

Üye
Çok uğraştım ama yapamadım acaba birisi resimdeki şekli çözüp cevabını da acaba resim şeklinde siteye yükleyebilir mi?
Çok sevaba geçersiniz gerçekten.
Teşekkürler.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Malatya inönü üniversitesi Elektrik elektronik mühendisliğine giriş dersinde ders içinde Asım Kaygusuz hocamızın da sorduğu bir soru ve yine üniversitenin internet sitesinde yayınladığı ders notlarının sonunda çözümünü yaptığı sorudur.

Teşekkürler arkadaşım da rar şifresi soruyor. Acaba nerden bulabiliriz?

Ben şifreli olduğunu unutmuşum kusura bakma şifre dersin koduydu tam hatırlamıyorum ama 00103 olması lazım, belki sıfırlarını yazmadanda olabilir artık şansına.

eyvallah hocam cok makbule geçti, sitede bi 20msj olayı oldugundan dun gece bi suru msj yazmıstım şimdi silinmiş mesajlar ondan dolayı msj atamadım kusura bakma :D
yardımın için cok teşekküler.

ne kusuru düşünmen yeter, işin görüldüyse problem yok, bir nebze yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri