Ustalık sınavı hakkında güncel sorular

promert

Üye
Arkadaşlar forumda daha önceden paylaşılmış dökümanları topladım elektrik tesisat pana monütörlüğü ustalık sınavına gireceğim güncel soru örneklerine ulaşamadım yardımlarınızı bekliyorum

1-Yapı Elektrik ve Kuvvet Tesisleri
2-Pratik Uygulama
3-Sigorta ve vergi mevzuatı
4-Muhasebe
5-İş ve İnsan ilişkileri
6-İşletme
7-İnsan sağlığı veİş güvenliği
8-Çalışma Hukuku
9-Ekonomi

Yapı elektrik ve kuvvet tesisleri soruları yeterli arkadaşlar hepnize tekrar teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Teknik hocaların yardımlarınların bekliyorum.

kendini fazla kasmana gerek yok sen sadece sınavları kacırma hocalar seni üzmez rahat ol ben desen gibi telaşlı idim ama soruları ilk okul düzyinde soruyolar kimseye zorlıuk cıkartmıyola

Cevap için teşekkürler yinede hazırlıklı olmakta fayda var diye düşündüm

Önceki yılların sorularından bazılarını vereyim...

Bu yılkilere karışmam;)

Ekli dosyalar

• SORULAR.rar
    64.1 KB · Görüntüleme: 328
Yardımlarınız için çok teşekkürler.

Son düzenleme:
Yapı elektrik ve kuvvet tesisleri ile pratik uygulama haricinde diğer derslere çalışmak için Çıraklık Eğitim Kurumları bir kitap veriyor.

Yardımlarınız için hepinize tekrar teşekkür ediyorum sorular farklı biyerden çıktı :)
Ağırlıklı olarak topraklama ve pratoner üzerine

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri