Resimdeki demir direk tipi uygun mudur?

lord-of-pc

Üye
Arkadaşlar merhaba;
Aşağıdaki linkteki demir direğin tipi nedir? K1,K2,K1',K2' bunlardan hangisi
meslekte yeni olduğum için anlayamadım.Ve diğer demir direk tipleri nasıl ayırt edilir?
Ve o demir direkten gevşek bağ ile resimde görülen trafo direğine branşman verilmesi uygun mudur? Yoksa o demir direği durdurucu bir direkle değiştirmek gerekir mi?
Şimdiden teşekkürler...

Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
arkadaşım karsıda üzerinde ayırıcı (seksiyoner) ve tr balkonu bulunan direk muhtemelen tr direği t15
hemen yakındaki branşman direği ise taşıyıcı direk vks-35 (beyaz=3) ve vhd-35(siyah=3) izolatör olan
t12 ya da t14 sw direği gibi görünüyor.
uygun değil ama bunun çok örnekleri var eskiden yapılmış.
20 mt ye kadar gevşek bağ cok problem cıkarmaz bence.

Son düzenleme:
arkadaşım karsıda üzerinde ayırıcı (seksiyoner) ve tr balkonu bulunan direk muhtemelen tr direği t15
hemen yakındaki branşman direği ise taşıyıcı direk vks-35 (beyaz=3) ve vhd-35(siyah=3) izolatör olan
t12 ya da t14 sw direği gibi görünüyor.
uygun değil ama bunun çok örnekleri var eskiden yapılmış.
20 mt ye kadar gevşek bağ cok problem cıkarmaz bence.

direk tipi T14 muhtemelen, ve sorunu çözdüm. İş kesin olsun diye T14 ü D12 ile değiştirttim.
Diğer demir direkler (K1,K2,K2',K1') için örnekler var mıdır elinizde fotolar vs vs ..
İlginiz için teşekkürler...

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri