NYAF Kablo Akım Taşıma Kapasiteleri

Yatay-Zeka

Üye
Merhabalar;

Proje çizerken nyaf kablo akım taşıma kapasitelerine çok ihtiyacım oluyor. İnternetten baktım fakat bulamadım. Elinin altında olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Kablo aldığın yere söyle getirtsinler sana bir katalog. O kadar iş yapıyorsunuz en başta vermeleri lazımdı zaten.

hes kablonun tablosuna bak orda mevcut.

Kablo aldığın yere söyle getirtsinler sana bir katalog. O kadar iş yapıyorsunuz en başta vermeleri lazımdı zaten.

hepinize teşekkürler arkadaşlar. arkadaşın verdiği koddan yola çıkarak ben de bir cetvel buldum. hepinize teşekkürler.

h05v-k-nyaf.gif

Nexans kablonun NYAF ve TTR için akım taşıma kapasiteleri mesaj eklentisindedir.

Ekli dosyalar

• H03 VV-F, H05 VV-F (TTR) 300 - 300 V ve 300 - 500 V PVC izoleli, çok damarlı esnek iletkenli kab.pdf
    176.1 KB · Görüntüleme: 553
  • H05V-K, H07V-K (NYAF) 450 - 750 V PVC izoleli, kılıfsız, tek damarlı esnek iletkenli kablolar.pdf
    127.4 KB · Görüntüleme: 479

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri