kaçak akım rolesi kullanılabilen yerler

yavuz31

Usta Üye
arkadaşlar sahil kenarı baraj gölü kenarındaki restaurantların sac sundurmadan yapılan demir şebekelerine bağlanan priz ve lambalı yerler,demir doğrama
atölyeleri kaynakcı,marangoz,pastane ürünleri imalatanesi,balıkçılar,oto yıkama yağlama,oto lastik,torna atölyeleri gibi bu tür yerlerde sanırırm kaçak akım roleleri çalışmıyo çalışsada kısa bi zaman sonra tutmuyo dolayısı ile kaçak akım rolesini evlerde,villalarda,yazıhane ve bürolarda kullanılacağı aşikar acaba yanlışmı düşünüyorum ilk sıralamadaki işyerlerine bağlanan kaçak akım rolelerinden sıkıntı yaşayan varmı veya çözümü olan varmı. kısacası sulu ve yağlı yerlerde bu role çalışmıyo tutmuyo tutsada kısa süre sonra sürekli atıyo müşteride rahatsız nedersiniz ?

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
şantiyelerde caliştıgım icin hele ben hic kullanamıyorum en kücük hatayı kabul etmiyor

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri