kaçak akım rolesi sorunu

hasçel

Üye
çoğunlukla çamaşır makinesi ve fırınlarda < sigorta atıyor> şikayetinden dolayı arıza tespitine gittiğim zaman kalitesiz piyasa malı takıldığığna şahid oluyorum.genelde sıemens marka kaçak akım rolesiyle değiştiriyorum.Sıemense alternatif bir marka önerirmisiniz.şimdiden teşekkür ederim.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
moeller ve scheneider elektriğin ürünleride oldukça kaliteli

Viko hem ucuz hem kaliteli cekinerek almıştım ama bekledigimden cok cok daha iyi bir ürünle karsılaştım vikoyu tavsiye ederim.hemde yerli ürün

son zamanlarda viko reklama önem vermeye başladı.kullanmadım kalitesini bilmiyorum.

topraklama da sorun olmadığı sürece ürünler aslında kullanışlı kolay kolay sorun çıkarmıyor.

federal kullanıyorum oldukca hassas acma yapıyor denemeni tavsıye ederimmm.şimdiden kolay gelsin.ayrıca moller merlin gerin abb ve legrandı da tavsıye ederimmm.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri