Ertek68

Profesyonel Üye
Arkadaşlar 10 kVA olan Güç kaynağında bulunan 20 Adet 12 V. 9 Ah Kuru Aküyü değiştireceğim.
Fiyat / Kalite ikilisini göz önüne alarak tavsiyelerinizi bekliyorum...

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Ben yuasa tavsiye ederin.Ama fiyatları biraz yüksektir.Yanlış hatırlamıyorsam 5 ve 10 yıl ömür beklentili modelleri vardı.

Ben yuasa tavsiye ederin.Ama fiyatları biraz yüksektir.Yanlış hatırlamıyorsam 5 ve 10 yıl ömür beklentili modelleri vardı.
Arkadaşlar biraz araştırdım Yuasa diğerlerine oranla çok pahalı... Yuasa dışında önereceğiniz markalar nelerdir.....

Arkadaşlar biraz araştırdım Yuasa diğerlerine oranla çok pahalı... Yuasa dışında önereceğiniz markalar nelerdir.....

Arkadaşlar güç kaynağı için Yuasa akü düşünüyorsanız, size önerim

Yuasa Akü. UPSAN Kesintisiz Güç Kaynakları adlı şirketin ürün ve hizmetleri adresinden ekonomik fiyatlarla
Yuasa akü bulabilirsiniz.

Ekonomik diğer volt ve amper değerlerinde , başka marka kuru aküleri de bulabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri