20 adet fluoresant tek balastla çalıştırmak için balast varmıdır.

infiltrate

Üye
20 adet fluoresanı (36 Watt) tek balastla çalıştırabilirmiyiz. böyle bir balast çeşidi markası varmdır?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
güzel kardeşim öyle bir balans mutlaka bulursun vardır ama okadar florasana kablo cekmekte problem yaşarsın en azından kalın kablo cekmelisin...

maddı yonu tatmın edıcı olursa neden olmasın:)

bunu nerede kullanacaksın merak ettim...tabela falansa tamamda ...ortam için ise önermem balanstın arıza yapma durumunda hepsi söner...

800w 40 khz:) Öyle Bi Balast Yapabilen Bi Firma Yok Kardeşim. Ben Zamanında Başka Bi Devre İçin Yaptırmak İstemiştim Ama Malesef Mümkün Değil...

800 watt tamamda neden 40 khz..? Evet reklam tabelası gibi bişey düşünün bi sürü floresan var. bi onun bi bunun elektronik balastı arızalanıyor. 20 floresanı tek balastla yada balast değilde başka bir invertör gibi bir şeyle çalıştırmak mümkünmü?

belki saçma olucak ama tek hat çekicem 2 kablo 2 şer 2 şer floresanları bi şekilde bağlıcam. balast gibi bişey olcaksa bi tane olsun diyorum...

Teşekkür ederim...

Flürasan yerine led düşünün bence.hem uzun ömürlü olur hemde ekonomik olur.

mantığın yanlış.tek balast senin için her bakımdan dezavantajdır. Saygılar..

kullanması sakıncalı olabilir. çünkü kaçak akımdan korunmak için dahi o kadar floresanı bir arada kullanmıyoruz, bir balasta bağlaması sorun yaratabilir ayrıca balast ömrü de verimsiz olur kaanatindeyim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri