150 m2 daire tesisat

gecen bir mütahhitle tanıştım adam 1050 liraya yaptırıyormuş 120m2 l ik evi bide anahtar teslim fiyatı

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
allah aşkına bu fiyatları verenin işi nasıl yapacağını tahmin edemiyormusunuz. daire başı 2500 tl den aşağı yapan malzeme ve işçilikten çalıyordur

siz bu gibi durumlarda malzeme markası ile birlikte malzeme fiyatı verin yada malzemeye karışmayın işçilik verin kafanız rahat etsin.

o mütahhit kendi gibi bir elektrikçi bulmuş kafa kafaya verip kakalıyorlar insanları

arkadaşlar 3+1 120 m2 bir dairenin işçilik bedeli ortalama kaç tl,dir malzeme hariç yanıtlarınız için tşkler

piyasada ben bu fiyattan asağı iş yapmm diyen cok adam gördüm ben emin olun o yapmayacağı fiyatın yarısına hatta 3/1 ine işi yapanlar var :)

Bizim buralarda tek daireyi 500 TL el emeği vererek yaptırabilirsin...Malzeme hariç tabiki...İstediğin yerden malzemeyi almada özgürsün..Saygılar...

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri