Refkontak Bağlantı Şeması

borakantas

Üye
Refkontak BaĞlanti Şemasi Olan ArkadaŞlarin Yardimlarini Beklİyorum İyİ ÇaliŞmalar Saygilar

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Sayın borakantas !
Buyrun size refkontak bağlantı şeması. Şayet bu bir hastane koğuşu ve de birden çok yatak varsa bütün butonlar paralel bağlanmalıdır. Sormak istediğin başka konularda yardımcı olmaya çalışırım. Kolay gelsin. HOŞÇAKAL

Ekli dosyalar

• refkontak.jpg
    refkontak.jpg
    57.9 KB · Görüntüleme: 334
Moderatör tarafında düzenlendi:
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar dilerim saygılar

ekte

Ekli dosyalar

• cagirma tesisatlari.zip
    441 KB · Görüntüleme: 5
refkontak baglantı semasının calısma prensıbını acıklaya bılır mısınız ? saygılar

Son düzenleme:
sn oğuzhan elektrik isimli üye arkadaşın eklediği linki açıp okumadınızmı ? (çağırma tesisatları.zip)sayfa 28 bir zahmet açın bakın
(böyle bir dönem ödevi verilmeside çok saçma geldi bana verilen ödev faydalı olmalı yapan kişiye eski püskü devlet daireleri dışında numaratör ve refkontak olayı çoktan bitti telefon santrali diye bir şey var )

(bir dairede iki ışıklı refkontak ve ikili numaratör olan tesisatı çiziniz )merhaba iyi günler 10. sınıf elektirik elektronik okuyorum performnas ödevim bu dur fakat kaynak bulamadım yardımcı olursanız duacınız olurum
bir sürü site gezdim en yakın konu bu geldi şimdiden teşekürler

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri