Darbe Akım Anahtarı Hakkında?

kassolar

Üye
s.a. arkadaşlar darbe akım anahtarların elk proje çiziminde tablo ve armatürle bağlantısını nasıl gösterebiliriz?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Selamlar,
Ekteki dökümanın son sayfasında bağlantı şemaları mevcut. İşinize yarayacaktır. Saygılarımla

Ekli dosyalar

• REL1401.rar
    49.8 KB · Görüntüleme: 29
hocam çok teşekkür ettim. işimi görecek bir dökümanmış. sağolun.

2 kontrol nokatası yerine 4 kontrol noktası kullanmak istesek sorun olur mu?

2 kontrol nokatası yerine 4 kontrol noktası kullanmak istesek sorun olur mu?

anahtarları paralel bağlayın. 4 değil 24 bile olur. istediniz noktadan anahtara bastığınızda darbe akım anahtarı açma kapama yapacaktır.

kontaktörlü start stoptan farkı az kablo kullanmakmıymış??

Sn. Hiçbirşey verdiğiniz şema merdiven otomatiğinin bağlantı şeması değil mi?

Selamlar,
Ekteki dökümanın son sayfasında bağlantı şemaları mevcut. İşinize yarayacaktır. Saygılarımla

Verdiğiniz şema merdiven otomatı bağlantı şeması değil mi?

Slm arkadaslar ben kendi evimde darbe anahtari ile 3 adet lambayi iki yerden yakip sondurmeye calisiyorum butun baglantilar dogru kontrol ettim darbe anahtarlari paralel geliyo lambalarda ayni role baglantisida dogru ama bi tuRlu sistemi calistiramadim sorun ne olabilir acaba bi fikri olan avrmi kullandigim role legrantin ve dort adet girisi var??

Slm arkadaslar ben kendi evimde darbe anahtari ile 3 adet lambayi iki yerden yakip sondurmeye calisiyorum butun baglantilar dogru kontrol ettim darbe anahtarlari paralel geliyo lambalarda ayni role baglantisida dogru ama bi tuRlu sistemi calistiramadim sorun ne olabilir acaba bi fikri olan avrmi kullandigim role legrantin ve dort adet girisi var??
Ürün kodu nedir ya da hangi model ürün numarası yok mu?

4 uçtan ikisi bobin ucu,diğer ikisi kumanda kontağı ucudur.Koyduğunuz liht anahtarla (bas-
tığınız sürece kapalı,bırakınca açan ),bobin ucu enerjilenir.Kumanda kontağının ucuna veri-
len faz,darbe akım anahtarına ilk basışta kapanır,ikinci basışta açılır.Bu devrede,normal
anahtar yerine,merdiven otomatarında kullanılan liht butonu kulanılr.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri