Elektrik Enerjisi Üretimi, İletimi ve Dağıtımı (Aöf) Hakkında

Enerji yönetimi ve EKB uzmanlığı yönünde bazı avantajlar olabilir belki ileride

enerji teknikeri falan yazmaz aldıgın diplomada örn: marmara üniversitesi marmara meslek yüksek okulu önlisans diploması adın soyadın geciş notun vs yazar

merhaba arkadaslar bende elektrik enerjisi üretimi dağıtımını bu yıl kayıt yaptırdım sınavlara nasıl ve hangi kaynaktan çalışacağımı bilmıyorum llütfen yardımcı olurmusunuz

arkadaşalar bende bu bölüme gitmek istiyorum ancak sınavdan 137 puan aldım :) meslek lisesi mezunuyum bir de bir ünversiteyi kendi isteğimle bıraktım acaba nasıl kayıt yaptırabilirim ....sınavsız geciş hakkım varmı

Bende bu yıl Elektrik Enerjisi Üretimi, İletimi ve Dağıtımı bölümündeyim.

hayırlı olsun bende bu bölümü okuyorum bölümle ilgili bilmediklerin hakkında yardımcı olurum başarılar

bende şuan ikinci üniversite kapsamında başvuracağım inşallah. 1. sınıf hakkında tecrübesi olanlar, okuyanlar bizimle tecrübelerini paylaşabilir mi acaba?

arkadaşlar ben endüstri meslek lisesinde motor bölümünü bitirdim. şimdi üniversite elektrik enerjisi üretim,iletim ve dağıtımı bölümünü düşünüyorum. Sizce bu bölümün geleceği varmı? bu bölümden mezun olanlar ne iş yapıyor ? iş imkanı nasıl ?

arkadaşlar ben endüstri meslek lisesinde motor bölümünü bitirdim. şimdi üniversite elektrik enerjisi üretim,iletim ve dağıtımı bölümünü düşünüyorum. Sizce bu bölümün geleceği varmı? bu bölümden mezun olanlar ne iş yapıyor ? iş imkanı nasıl ?
Tabikide evet. Bence hiç kaçırma kardeşim. Elektriği bilsen nereye gidersen git iş bulursun bunuda unutma.. iyi akşamlar

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

elektrik iletim dagıtım bitirenler enerji teknikeri sıfatı alıyor elektrik teknikerliği ünvanı alamıyor diye bir durum varmı arkadaşlar

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri