Bitevi (compact,presli) kazanlar...

ersagun40

Üye
Arkadaşlar bu presli kazanlarda rulman değişimi ile ilgili açıklamalı video link'i var mı bildiğiniz?

üstad tamiri yapan var ama hiç mi hiç tad vermiyor (kazanı kesip rulman değiştirip yeniden yapıştırıyorlar) hiç uğraşma doğruca cöp

üstad tamiri yapan var ama hiç mi hiç tad vermiyor (kazanı kesip rulman değiştirip yeniden yapıştırıyorlar) hiç uğraşma doğruca cöp

Ustam rulman değişimini ben yapıyorum, ama dediğiniz gibi hiç tat vermiyor. Acaba tadı varda ben mi yanlış bişeyler yapıyorum diye merak ettim :) Kazanı kesme ve birleştirme noktasında pratik bişeyler yakalayabilme umuduyla yazmıştım. :)

Ustam rulman değişimini ben yapıyorum, ama dediğiniz gibi hiç tat vermiyor. Acaba tadı varda ben mi yanlış bişeyler yapıyorum diye merak ettim :) Kazanı kesme ve birleştirme noktasında pratik bişeyler yakalayabilme umuduyla yazmıştım. :)

5 kğ'lukları geçtimde 7 kiloluk Aristonlar tam baş belası..kim bugüne kadar kazanı ortadan kesip rulman değiştirmişse en fazla 6-7 ay gidiyor..sonra başlıyor sesler çıkmaya..

hiç yanaşmıyoruz bu makinalara..

Arkadaşlar Bosch Larda Sıkıntı yapıyor ama aristonlarda sıkıntı gelmiyor dekupaj testere ile kesiyorum bilyaları değiştirdikten sonra sıvı contayla yapıştırıp her 10 cmde vidalıyorum 1 gün kuruyor bir damla bile su kaçağı olmuyor 1 2 yıl önce yaptığım makinalardan bile geri dönüş olmadı ayrıca 0 kazan almak istersenizde 210 lira sıfırı müşteriden ne istiyeceniz size kalmış...:)

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Geri