bosch wae 16160tr

fsalih

Üye
bosch wae 16160tr ısıtmaya gectiginde röleyi çekip bırakıyor bunu bir kac kez yapıp tekrarlıyor sonuc ısıtamıyor 9 v röle yer degiştirdim acaba rölemi arızalı diye yine aynı kart üzerinde patlak yanma yok rezinstas saglam ntc saglam sorun ne olabilir acaba

Makinaniz VOLT KONTROL sistemlidirmi.Sebekede elektrik kac VOLT ve ntc kosuldugunda kac volt oluyor.Bunlari kontrol et.

sayın ELNUR makinayı calıştırdıgımız piriz volt metre amper metre göstergeli bu konuda sıkıntı yok sıkıntı pg de onun çözümünü arıyoruz bu konuda deneyimli ustaların bilgisine bas vuruyorum forumda

sayın ustam bu tur arızalar genelde kartın ntcyı gormemesınden kaynaklanıyor ntc sağlam demıssınız soket vede kablo lar sağlamsa ntc kablosunun takıldıgı yerdekı elektıronık parcaları kontrol edınız veya bır elektıronıkcıye kontrol ettırınız
genelde ntc bağlantılarında tıtresım veya rutubetten dolayı oksıdasyon sıkca karsılastıgımız bı durum ............

degerli ustalar sorunu çözdüm kartı besleyen trafo yanında iki adet kondastör degistirdim makina calısıyor tesekkürler

degerli ustalar sorunu çözdüm kartı besleyen trafo yanında iki adet kondastör degistirdim makina calısıyor tesekkürler

kartın resmını ve deyıstırdıgın parcaları ısaretlersen aynı sorunla karsılasan arkadaslara faydalı olucanı dusunuyorum kolay gelsın........

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,925
Son üye
Taylor Quinntin

Yeni konular

Geri