Beko 51221 Çamaşır Makinasi Problemi

merhaba gecen hafta beko 51221 camasir makinesi aldim benim problemim makina yikmadan sonra sIkmaya gecince yerinde durmuyor cok acaip bir sekilde mutfakta geziniyor ayaklarin ayarini yaptim bu seferde ayni problem hem yerinde durmuyor hemde sanki icerden birsey patliyacakmis gibi makinanin her yeri oynuyor yardimci olursaniz sevinirim.

Kendiniz monte etmişsiniz .
Servis çağırmalıydınız .Taşıma vidaları sökülmemiş.
Bu durumda enerji verirseniz kazan kulakları kopacaktır.

makineye ezziyet çektirmişsiniz(istemiyerek).inşallah kazan kırılmamıştır...

makinedeki plastik kulaklar cikarildi beyazesya satan bir arkadas geldi tasimadaki plastik kulaklari soktu kendi basima yapmadim ama tahminimce birseyi eksIk yapti cunku bir makina boyle sallanma yapmaz.

ne yapmam gerekir ? tasima vidalari dediginiz plastik parcalarmi yoksa arka taraftaki metal 4 parcami sokulecek ?

yardimlariniz icin cok tesekkurler

yeni makineye beyaz eşya satıcısı gelipte müdahale etmez.Beko makinasına Arçelik yetkili servisi gerekeni yapar ve işini yarım yapmaz.

makinedeki plastik kulaklar cikarildi beyazesya satan bir arkadas geldi tasimadaki plastik kulaklari soktu kendi basima yapmadim ama tahminimce birseyi eksIk yapti cunku bir makina boyle sallanma yapmaz.

ne yapmam gerekir ? tasima vidalari dediginiz plastik parcalarmi yoksa arka taraftaki metal 4 parcami sokulecek ?

yardimlariniz icin cok tesekkurler

Arka tarafdaki vidalar cozulmeli.Metal parcalar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri