Bosch WFL 2060 Çamaşır Makina Beyin Arızası

nejat65

Üye
2060 beyin arızası kontansatör degişti yanındaki dirençte patlaktı oda degişti fakat su an direncin aynısını taktım hemen patlıyor acaba sorun ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum
çamaşır makina beyin arızası elektrik giriş kısmında[

top 209 entegreyi değiştirip 12 volt tu ürettiğini ölç

degiştirdim elektrik kısmı tamamda su ansu alıp sürekli boşaltıyor makinanın su seviye cıhazının jakını cıkartıyorum boşaltma duruyor motor normal bir sekilde calışıyor yardımcı olursanız sevinirim tekrar teşekkürler alfa romeo bey

su seviye şalterini deneyin veya değiştirin .
kartın elektronik malzemelerinde veya baskı devrede sorunuz olabilir.

Son düzenleme:
size cok teşekkür etmek istiuorum aynen dediginiz gibiydi su sevye şalterini cıkarttım ve conta arasına hafifbir su kacamasından dolayı kartın sacmalamasına sebeb gösteriyordu kuruttum ve düzeldi her sey normal

bosch wfl 2060 çamaşır makinem var.uzun süredir 30 ve 40 derecelik programları bozuk.programlıyorum çalışıyor konumuna geldikten bir süre sonra hazır konumuna düşüyor.geçen gün de boşaltma ve sıkma programı bozuldu.tamir konusunda beni yönlendirebilecek arkadaş var mı acaba?

izmirde ise yardımcı olabilirim

lütfen yardımcı olurmusunuz wfl 2060 camasır makinamda ısıtıcı problemi var ısıtıcım patlaktı degiştirdim fakat elektrik vermiyor bende beyin üzerinde bulunan ısıtıcı rölesinin enerjileniyormu diye kontrol ettim fakat malesef enerjilenmiyor ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

wfl 2060 beyin arızası kontansatör degişti yanındaki dirençte patlaktı oda degişti fakat su an direncin aynısını taktım hemen patlıyor acaba sorun ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum
çamaşır makina beyin arızası elektrik giriş kısmında
gördügünüz gibi top 209 da 12 voltu hangi ayak uclarında ölçmeliyim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri