Arçelik 3500 E Çamaşır Makinası

cmlrd

Üye
iyi günler arkadaşlar arçelik 3500 e çamaşır makinam sentetik programında takılı kaldı adım atlatamıyor ve çalıştıramıyorum.yardımcı olursanız sevinirim

Arçelik 3500 makinası programları seçmek için program düğmesini elle mekanik olarak çevirerek seçilen bir makinadır.Mkinayı D yada F programlarından başlatırsan program sonunda yumuşatıcı suyunu alınca çamaşırlar suda bekler.suyunu boşaltmaz.bu programda perde tül (narin çamaşırlar) yıkandığı için >suda bekletme> fonksiyonu özelliği var.Kullanıcı program düğümesini bir çıt ileri alınca makina suyunu boşaltıp sıkmaya geçer ve 7-8 dakika sonra programı sonlandırır.Bu özellik perde ve tüllerin kırışmaması içindir.Eğer makinanın modelini doğru yazdıysanız makinanızda arıza durumu yok sadece kullanıcı bilgi eksikliği var.Paylaştıkça sorunları gidereceğimize inanıyorum.lütfen sorun devam ederse paylaşalım.

arçelik 3500 çamaşır makinası a programında çalışmıyor program dümesini çeviriyorum sadece kazan dönüyo başka bir işlem yapmıyor

arçelik 3500 çamaşır makinası a programında çalışmıyor program dümesini çeviriyorum sadece kazan dönüyo başka bir işlem yapmıyor
B-programında çalışıyormu.Önce su alması gerekiyor,su alma bitince yıkama yapması gerekiyor.Arçelik 3500 model makinası çelik kazanlı olup 15-18 senelik bir makinadır.Bugüne kadar çalıştığı gibi çalışmasını devam etmesini isterseniz ciddi bir Bakım yapılması gerekiyor.Obakımıda işini bilen ve seven biri yaparsa size yeni makinayı aratmaz.Yinede makina sizin kararda sizindir.Saygılarımla

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri