Çamaşır Makinesi İyi Yıkamıyor

yurdagül

Üye
benim sorunum camasir makinam.hic güzel yikamiyor,hersey tekrar kirli cikiyor.sebebi ne olabilir ve ne yapmaliyim.vereceginiz bilgiler icin simdiden tesekkür ederim.:eek:

Makinenizin markası, model kodu, kullandığınız program ve deterjan nedir?

Suyunu ısıtmıyor olabilir suyunu boşaltmıyor olabilir yada deterjanı her iki gözden .(Ön yıkamada ana yıkamanın deterjanını )alıyor olabilir.

benim sorunum camasir makinam.hic güzel yikamiyor,hersey tekrar kirli cikiyor.sebebi ne olabilir ve ne yapmaliyim.vereceginiz bilgiler icin simdiden tesekkür ederim.:eek:

marka model nedir?

makina suyunu aldıktan sonra tambur (çamaşırlar) dönüyormu? 20 dakika sonra ön kapak camı ısınıyormu? deterjanı herzamanki yere değilde farklı yere mi döküyorsunuz? Sizin aradığınız cevab:bu sorduğum soruların cevabında ortaya çıkacak.Yardımcı olabilmek için cevabınızı bekliyoruz.

benim başıma gelen arızayı söylemek istiyorum malum su fiyatları uçuyor ekonomik olsun diye makinada ekonomik düğmesi var onu devreye aldım yani makinanın ne kadar su alması gerekirken yarı kapasitede suyu alıyor çamaşırlar yıkanıyor böyle bir kaç yıl devam etti bir gün hanım dedi çamaşırlar kirli çıkıyor temizlenmiyor makinanın kapağını açıp içine adam akıllı kontrol ettim meger suyu az alınca çamaşırlar yıkanıyor ama makinanın üst tarafları hafif ıslanıyor ve çamaşırın tüm kirleri kazanın üst tarafında ve yanlarında kalıyor suyla birlikte tahliye edilmiyor söküp her tarafını temizledikten sonra normal konuma aldım ve o günden buyana öyle bir kirlilikle karşılaşmadım ve tecrübe oldu bana

Konu sahibi böyle soru sorup arkasından ilgilenmeyince kendimi bir deli kuyuya taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış modunda hissediyorum :)

Konu sahibi böyle soru sorup arkasından ilgilenmeyince kendimi bir deli kuyuya taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış modunda hissediyorum :)

biz burda debelenirken kim bilir o neler yapıyor :) :)

olsun bişey olmaz belki başka bir arkadaşın böyle bir arızası vardır ve bu konuda ona denk gelir faydalanır :)

benim beko marka bir camasır makınam vardı 96 yılında almıstım kız kardesımde son model bosh almıstı bızım cocukların kirlileri mamalı lekeli camasırlar onun makinada yıkandıgında hep lekeli cıkardı benim makinada yıkandıgında tertemiz lekesiz çıkardı ikimizde aynı deterjanı kullanırdık makinadan makinaya çamaşırların iyi yıkanmasıda değişiyor :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri