Profilo CM0801KTR Kazan Problemi

reis69

Üye
arkadaslar profilo makine geldi kazan bilyelerinin değişmesi lazım fakat kazan ortadan vidalı değil yapıştırmalı bilgisi olan varmı kazan komple yapıştırmamı yoksa kilit sistemi varmı ne yaptımsa sökemedim acil dönüş yaparsanız sevinirim

Komple yapıştırma maalesef. Ancak elinizde hurda 6kg Bosch Maxx modelinin kazanı varsa uydurabiliyorsunuz.

kazanı kıl testeryel keserek açıp daha sonra sıvı contayla takvıye yaparak cıvatalarsanız oluyor ama cok ınce ısçılık gerekıyor
servıs fıyatı 230 tl cıvarı .........

evet benimde geldi başıma bir sefer bi dostumun makinesi değiştirelim diyemedim elimden geleni yaptım mavibere arkadaşın dediği gibi kıl testere ile kestim rulman ve keçeyi değiştirdim daha sonra ilk sıvı conta sıktım taktım su kaçırdı daha sonra bir daha söktüm yine sıvı conta ve alt taraflara 502 gibi bir yapıştırıcı var onunla destekledim ve alt taraflar özellikle her tarafından vidalarla tutturmaya çalıştım ve oldu 2 yıl oldu hala çalışıyor el beceriniz iyiyse yapabilirsiniz ben servisim fakat böyle işler geldiğinde almıyorum yada yüksek fiyat söylüyorum her seferinde olmayabilir çünkü

arkadaslar bole bıse basınıza geldıgınde unutmayın DENİZ TUTKALI kullanın kesın cözüm kesınlıkle sızdırma yapmaz en 15 tane kadar makıne yaptım bole sızdırmayla karsılasmadım.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri