Hotpoint Ariston Çamaşır Makinası

altun08

Üye
Arkadaşlar teknosada gormus oldugum hotpoint arıston 7 kılo 1000 devir bir makına var.bu markadan kullanmadıgım ıcın nasıl bır markadır bılgım yok.kullanan arkadasların yorumlarına ıhtıyacım var.bilgilerinizi paylaşırsanız sevınırım

Candoğan62 yi İnternette gezerken gördüm, anlaşılan Aristondan çok çekmiş, Ben Bin defa Çamaşır, Buzdolabı yada bulaşık makinası klima alıyım Aristondan şaşmam.
Al108x bana da çok çektirdi ama biliyorsunuz elektronik eşya 7 yıldır kullanıyorum. Tek sorun Bir defa bilye dağıttı, şu an da kömür bitmiş onu arıyorum. Bulamazsam ve bu ürün gelirse incelemeni öneririm.

Ariston AQ9F29U 9 kg Çamaşır Makinası - PratikEv.com

Ben çekmedim, çok şükür evime hiç Ariston sokmadım. Bu anlayışla giderlerse almam da. Ancak ürünlerini çok iyi tanırım, kullanmışlığım da çoktur.

Yanlış anlaşılmasın, Ariston'un pişirici cihazları çok güzeldir. Ancak çamaşır ve bulaşık makinesinde bence en son düşünülmesi gereken markalardan biri.

arkadaşım ben 10 yıldır avd 10 x kullandım ama gel gelelim benim hatamdan dolayı rezistansı çıkartırken kazanı yıttım onun dışında hiç bir sorun yaşamadım hatta gittim tekrar arıston 8 kg lık aldım

Ariston Margharita 2000 AL108X çamaşır makinesi kartı yandı, elinde bu karttan olan veya tamir edebilecek olan bilgisi oln yazarsa memnun olurum. 12 sene sorunsuz kullandım 12 sene sonunda kart yanması da normal sanırım, beyaz eşyada kullanım ömrü 10 sene diye söyleniyor çünkü

Hocam evimde bende Hotpoint kullanıyorum bulaşık çamaşır makinası ve buzdolabı. Süperler valla, ama son fikir senindir yine, unutmayalım ki elektronik ürünler bir şanstır, en iyisi Arçelik dedik aldık, 3 günsaonra beyni yandı çmaşır mainesinin, deidğim gibi şans...

kardeşim ariston gercekten kalite olayında iyi yalnız sanş olayı var ben arçelik ses sistemi aldım aldığım gün bozuldu bu istisnadır.
benim favori markalarım
aeg
profilo
beko
ariston

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye