Ariston Margherita 2000 AB83

edaalican

Üye
Yardımcı olursanız sevinirim...
Ariston margherita 2000 AB83 makınanın sorunu
sıkma yapmıyor ( sürekli yıkama yapıyor ) resetleme yaptım bir defa normal çalıştı ama yine aynı hatayı yapıyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Pompa makinenin içindeki suyu tahliye etmiyorsa sıkmada yapmaz.

makınanızın elektıronık kartında sorun ola bılır nem veya rutubetten dolayo bu modellerde sureklı karsılastıgımız bır sorun

Büyük ihtimal pompa ağrızalı. pompaya direk elektrik verdiğinizde çalışır anlamazsınız fakat yıkama durulama süresince üstüneden sürekli elektrik geçtiğine fazla ısınır ve çoğu makinada olduğu gibi sıkma kısmında kalır suyu boşaltmaz bence değiştrip tekrar deneyin. Birde su seviye anahtarına bakın bozuksa suyu tahliye etse bile etmemiş olarak algılayabilir makina ve sıkmada yapmaz kolay gelsin.

Büyük ihtimal pompa ağrızalı. pompaya direk elektrik verdiğinizde çalışır anlamazsınız fakat yıkama durulama süresince üstüneden sürekli elektrik geçtiğine fazla ısınır ve çoğu makinada olduğu gibi sıkma kısmında kalır suyu boşaltmaz bence değiştrip tekrar deneyin. Birde su seviye anahtarına bakın bozuksa suyu tahliye etse bile etmemiş olarak algılayabilir makina ve sıkmada yapmaz kolay gelsin.

sorun aynı devam ediyor yeni pompa taktım..93c 86an hex dosyası lazım denemem lazım

Arkadaşlar merhaba biliyorum konu çok eski fakat yardımınıza ihtiyacım var margharita 2000 ab83 çamaşır makinem var kasnağı kırılmıştı yeni kasnak aldım değiştirirken farkettim ki rulman dağılmış bu modele hangi rulmanı almalıyım ve bu rulman nasıl değiştirilir tarif edebilirseniz çok sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri