Bosch OÇM Kart Arızası

bakımcıı

Uzman Üye
Ustalarım resimlerde de göründüğü gibi kart üzerinde 220v tu 5v ta dönüştüren entegre patlamış ve kod okunmuyor.acaba bu karttan elinde olan var ise ent. kodunu verebilir mi?bu arıza başına gelen var ise tecrübelerini paylaşabilirse sevinirim.karaköyde bulabileceğim yer telefon yada adres verebilirseniz sevinirim.

kart üzerinde 220v tu 5v ta dönüştüren entegre patlamış ve kod okunmuyor.acaba bu karttan elinde olan var ise ent. kodunu verebilir mi?bu arıza başına gelen var ise tecrübelerini paylaşabilirse sevinirim.karaköyde bulabileceğim yer telefon yada adres verebilirseniz sevinirim.

Ustalarım resimlerde de göründüğü gibi kart üzerinde 220v tu 5v ta dönüştüren entegre patlamış ve kod okunmuyor.acaba bu karttan elinde olan var ise ent. kodunu verebilir mi?bu arıza başına gelen var ise tecrübelerini paylaşabilirse sevinirim.karaköyde bulabileceğim yer telefon yada adres verebilirseniz sevinirim.

ustam elınde baska bosch kart varsa aynı sekılde olanı sok tak denk gelıyo tny 254 p veya tny 264 p kodu entegrenın kolay gelsın
entegresı onde olan aynı ayaklı olması yetıyo mantıgı aynı

elinde aynı karrtan olup entegre kodunu verebilecek yok mu?

Yardımcı olmayan yada olmak istemeyen tüm kullanıcılara teşekkürler.

Parçacılarda aynı kartın tamirlisi varsa gidip görebilirsin.kolaygelsin.

ustam hem verdıgımız cevabı beyenmıyosun hemde haklıymısgıbı farklı seyler yazıyosun anlamadın sanırım yazdıgım entegre modellerının ıkısıde o kartta kullanılıyo ılla resmınımı cekelım
yukarda yazdım daha ne edelım ıstersen yolla entegreyı takıp gonderıyım
olurmu ?

:)kardeş mehaba bende yeni üye oldum ve ilk mesajımı yazıyorum resimde görülen O.Ç.M ana kart besleme entegresi dir. 7 bacaklı ise TNY264 tür 8bacaklı ise TNY 254 tür. ama ana kart bosch veya siemens ise TNY264 TÜR. YAnLIZ O DEVREDE mavi varıstor ve 100 ohom luk bir direnç bulunmaktadır onlarda deişmelidir saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
slm ustalarım elimde olan arızalı bosch ana kartı beslemesi.. tny 264 yerine tnye kulannsam uym sağlarmı saygılar

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri