Beko 3055 A

elimde beko 3055a çamaşır makinası var makina şikayeti ısıtmıyordu beyin de diyot patlamış degiştirsim termokulp ucunuda degiştiridim makina şu anda a programına ayrlıyorum beyin kendilginden atmaya başlıyor ve durlamada su boşaltıp yeni su alıyor ne yapmalıyım :(

yanılmıyorsam makineniz Arçelik 5300 modelin karşılığı.bu modellerde özellikle rutubetli yerlerde kullanıldığında ve elektrik dalgalanmalarından kaynaklanan sorunlardan dolayı beyin arızalarına rastlanmaktadır.çıkma yada tamirli beyin araştırmanı öneririm.kolaygelsin

Merhaba. Bu makinenin standart programda çalıştırılması ne şekilde oluyor acaba. Şuanda bu model bir makinem oldu ama bir türlü çalıştıramadım. 2 adet yuvarlak düğme var. Biri su sıcaklık ayarı diğeri de programlama düğmesi. Bu düğmeler içeri de giriyor bastırınca. Aynı zamanda dokunmatik 5 -6 tane daha düğme var ve su sıcaklık ayar düğmesini çevirdiğimde en baştaki düğmede kırmızı ışık yanıyor. Her düğmeyi denedim ama makine çalışmadı. Acaba makine mi arızalı yoksa ben mi çalıştıramadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri