Bosch Maxx WFL 1610 OÇM Hazır Lambası Yanıyor.

bakımcıı

Uzman Üye
makinaya star veriyorsun kapı kitleniyor suyunu alıyor yıkamaya geçiyor belirsiz bir süre sonunda hazır lambası yanıyor ve makina duruyor.tekrar start verince bir süre sonra yine hazır lamabası yanıyor neden kaynaklı olabilir başına gelen bu sorunla karşılaşan varmı

yardım lütfen

ustalar lütfen yardım

Moderatör tarafında düzenlendi:
ürün de arıza olsa arıza kodu ile belirtir muhtemelen. kapı kilidini değiştirip deneyin düzelmez ise kartın tamir olması gerekiyor

display ekran yok bu modelde
kapı kilidi sağlam.kontrol ettim.

biliyorum disp ekran yok ama hazır yıkama ve program sonu ışıklarını flash yaparak arıza verir vermiyor ise kartı tamir yoluna gidin (tamir ettirin)

Kartın neresinde sorun olabilir hangi kompenet arızalı olabilir.

böyle bı sorunla karsılasmıstım kartı tınerle yıkamıstım bırde program verdıgımız kontaktoru beyaz olanı acıp ıcını yıkayıp pılatınlerı temızlemıstım duzelmıstı ama sende ıse yararmı bılmıyorum

makinaya star veriyorsun kapı kitleniyor suyunu alıyor yıkamaya geçiyor belirsiz bir süre sonunda hazır lambası yanıyor ve makina duruyor.tekrar start verince bir süre sonra yine hazır lamabası yanıyor neden kaynaklı olabilir başına gelen bu sorunla karşılaşan varmı
eğer elinizden geliyorsa panel kartını sökün.program ayar düğmesinin hemen arkasındaki büyük beyaz şalterin bacaklarını yeniden lehim yapın .düzelmez ise şalteri çıkartıp içini dikkatlice açıp temizleyin.o kadar

Merhabalar Bosch Max 1620 çamaşır makinesinde hazır ışıgı yanıyor başlatma düğmesine basınca çalışıyor yanıp sönüp kilit kitlemesi gerekiyor fakat başlama düğmesine basınca makine hiç bir şey yapmıyor bekliyor hazır ışığı yanıyor bekliyor sadece.
sorun nerededir yardımcı olursanız çok sevinirim , iyi günler

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri