Vestel intraton 1000 t sorun

ozelburak

Üye
Kolay Gelsin.

Arkadaslar dükkanımda intraton 1000 t 1 cihaz var cihaz durulama ve sıkma lambası yanıp sönüyor bazen calısıyor bazen sadece su bosaltıyor.program algılamıyor. cihazın basına benden önce 1 tamırcı gıtmıs ve cıhazın elektronik kart sokettlerini cıkarıp bırakmıs soketlerden supheleniyorum soket seması varsa veya resmı varsa yardımcı olursanız sevınırım ..

saygılarımla

YIKAMA MOTORUNU BİR KONTROL ET BÜYÜK BİR İHİTİMAL ONDAN ...!

merhaba arkadaslar ,bende vestelin bu urunu var ve ayni sorun bendede var sikmaya direk aldigimda 10 dakika calisiyor ama sikma yapmiyor,eger normal programla gidersem sorunsuz sikma yapiyor ,bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilirmi?

merhaba arkadaslar ,bende vestelin bu urunu var ve ayni sorun bendede var sikmaya direk aldigimda 10 dakika calisiyor ama sikma yapmiyor,eger normal programla gidersem sorunsuz sikma yapiyor ,bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilirmi?
Ana kart problemi ola bilir.

bende oyle dusundum ama dun yukaridaki yukaridaki semaya gore baglanti yaptim sikma calismaya basladi ,bu gun normal yikamaya alindiginda ilk 15-20 dakika normal calisti sonra ekran gidip gelmeye basladi .

simdide ekranda acayip sayilar cikip duruyor e 4 veriyor e3 veriyor 8888 cikiyor kafayi yedi galiba

isin kotu tarafi kazakistan almatadayim,onceki gune kadar guzel calisiyordu ,sikma pozisyonunda sikma yapmiyordu.yukarida verilen semaya gore kablolari bagladim ondan sonra basladi problem ,normal halde iken program giderken sikma yapiyordu

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri