2313 cz çamasır makınası sorunu

mavibere

Üye
sayın ustalarım bu makına A ve B programlarında yıkamada bır sorun yok fakat makına durulama bolumune geldıgınde motor sankı sıkmadaymıs gıbı yuksek devır calsıp duruyor bu olay 10 sanıye arayla yapıyor suyunu bosaltıp tekrar su alıp calısınca aynı sorun devam edıyor bu sekılde sıkmasını yapıp bıtırıyor 2. prokramda yıne aynı sorun devam edıyor beyınde leyım catlaması veya ıs kısa devre nem herhangı bı kusura rastlamadım tınerle temızledım yıne aynı motordan suphelendım motorda bı sorun yok emın olmak ıcın baska bı motor taktım sorun aynı tıryaktan suphelendım deyıstım aynı hatanın beyınden oldugunu dusunuyorum sızcede beyındense hangı parcadan kaynaklana bılır ısınma sorunu oldugunu dusunuyorum cevap yazan ustalaraıma sımdıden tesekkurler.........

proğram (mekanik )şalterinin sıkma kontağı yapışık kalmış veya kırık.

ustam beynı soktum platınlerde bır sorun goremedım kontaklarıda temızledım ark veya platın sorunu yok

problemli pgs nin baskı devre tarafından fotorafını ekle gözünden kaçan bir şey var ona bakalım

saolasın ustam onu gunduz eklerım bı sorun olmassa ınsallah ......
ustam yerı dııl belkı ama ben buraya fotografı koymak ıstıyorum ama lınk olarak cıkıyor yardımcı olursanız sevınırım ..
içinden cıkamadıgım cok sorunum var sızınle paylasmak ıstıyorum kolay gelsın.....

foto paylaşım sitelerinden birine fotoları yükle o sitenin verdigi linki grafik ekleye yapıştır .

ustam sorunu cozdum
dediğim gibi baska motor denemıstım ama aynı sorun devam edıyordu fakat ben denedıgım motorda tako jeneratoru olmadıgı ıcın makınanın kendı tako jeneratorunu takmıstım sorun tako jeneratorunun fazla ısınmasından kaynaklanıyormus daha once tako jeneratorunde farklı arızalara rastlamıstım ama bu ılkdefa basıma geldı ılgı ve alakanıza cok tesekkurler kolay gelsın..............

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri