arçelik 3340 yg çamaşır makinası

omer4141

Üye
arçelik 3340 yg makinanın elektrik tesisat şeması lazım çok acil elinde olan varsa lütfen yardımcı olsun şimdikten teşekkür ederim

buradan temin edebilirsiniz..PDF Dosyası Dosya byutu 3.4 MB yüklenmesi 10- 30 sn sürebilir

iyi çalışmalar

slm
şemayı indirdim ama aradığımı bulumadım.3340 yg çamaşır makinesi ön kapak kilit mekanizmasının fişlerinin yerlerini karıştırdım ve bir türlü bulumadım.4 adet fiş var hangisi nereye takılacak bilen arkadaşlarım sölerse sevirim.

arkadaşlar merhaba
3340 f arçelik çamaşır makinam çalışırken ön tuş takım ışıkları birden söndü ve makina durdu.sadece kapak ışığı enerji alıyor.diğer yerlerde enerji yok.tuş takım arızası olabilirmi.yardımcı olabilirmisiniz.

arkadaşlar merhaba
3340 f arçelik çamaşır makinam çalışırken ön tuş takım ışıkları birden söndü ve makina durdu.sadece kapak ışığı enerji alıyor.diğer yerlerde enerji yok.tuş takım arızası olabilirmi.yardımcı olabilirmisiniz.
Kartı sökün, trafonun yanında D21 diyotu var. Onu iptal edin tamamdır.

Kartı sökün, trafonun yanında D21 diyotu var. Onu iptal edin tamamdır.

daha önce makinayı söktüm kömürlerini değiştirmiştim.bahsettiğiniz anakart üzerindeki diyotmu acaba.tam hatırlıyamadım.ama gösterge kart üzerinde herhangi bir işlem yapmam gerekiyormu.teşekkür ederim.

daha önce makinayı söktüm kömürlerini değiştirmiştim.bahsettiğiniz anakart üzerindeki diyotmu acaba.tam hatırlıyamadım.ama gösterge kart üzerinde herhangi bir işlem yapmam gerekiyormu.teşekkür ederim.

evet anakart üzerinde trafonun yanında ki diyot

Selam ustalar.Bu konu beni cok ilgilendirdi.Bu D21 diyotu ne islem yapar ?O ne icin
kesilir

Forum istatistikleri

Konular
127,949
Kullanıcılar
449,594
Son üye
srdrgl1905

Yeni konular

Geri