Ariston Dialogic Çamaşır Makinası F 06 arızası

beratikoc

Üye
Ariston dialogic çamaşır makinasını 10 yıldır kullanıyorum, çokta memnunduk fakat F06 arıza veriyor. Arıza kodunun ne anlama geldiğini bir türlü bulamadım bilen varmı, arza vermesine rağmen bazen çalıştığıda oluyor.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

f 06 program seçiçi hatasıdır kablolarda kırılma olabilir fena temas olabilir kartın program seçiçi bölümü ile haberleştigi alan rutubetten etkileniyor olabilir

teşekkür ederim ilginiz ve bilginizden dolayı, bende tahmin ediyordum ama emin olamamıştım, proğram düğmesiyle oynayınca çalışıyordu, şu an çalışıyor gerçi ama bazende bu arızayı veriyor

Benimde ariston margherita ab83 TK 2000 c.makinası var sorunu programa ayarlıyorum su aliyor sonra motor bir kez dönüyor ama biraz hızlı dönüyor sonra hemen suyu boşaldıyor programseçici düğme sürekli dönüyor öndeki Leed isikta yavaş bi şekilde yanip sönüyor yardımlarinizi bekliyorum

Benimde ariston margherita ab83 TK 2000 c.makinası var sorunu programa ayarlıyorum su aliyor sonra motor bir kez dönüyor ama biraz hızlı dönüyor sonra hemen suyu boşaldıyor programseçici düğme sürekli dönüyor öndeki Leed isikta yavaş bi şekilde yanip sönüyor yardımlarinizi bekliyorum
Matorda olan tako arizasi.

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,912
Son üye
mavilacivert11

Yeni konular

Geri