Mimari projeye Elektrik projesi çizmek

Selam arkadaşlar,
Elimde autocadde çizilmiş mimari proje var. Benim buna göre elektrik projesini çizmem gerekiyor. :confused: Bununla ilgili bildiğiniz bir program var mı? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Autocad,Caddy,Cofaso,EPLAN diye uzar gider. ama mımarı uzerıne projeyı ısleyeceksenız autocad en ıdealıdır.

Sayın meslektasım henuz ısın basındasınız sanırım.

elektrik sembolleri mevcutsa autocad de çizebilirsin çoğu mühendis autocad kullanıyor..

selam arkadaşım bence de işin başında gibi görünüyorsun eğer elinde autocad var ise bize bunları bile akdarmana gerek yok derim ama yine arkadaşları katılıyor elinde lingler var ise autocad senin için an ideal program derim sana şimdiden başarılar :) kolay gelsin

Son düzenleme:
Her türlü çizim programını denedim ama en iyi çizim programı AutoCAD. AutoCAD' dan şaşmayın.

Arkadaşlar, elimde türkçizim 2005 var ve çok güzel. Ancak bazı fonksionları yeterli gelmiyor. Elektrikcad diye bir program var fakat bir türlü download edemedim veya nereden temin edeceğimi bulamadım. Türkçizim güzel ançak artık yeterli gelmemekte. O yüzden sorma gereği duydum daha iyi bir çizim programı var mı aceba?

Autocad,Caddy,Cofaso,EPLAN diye uzar gider. ama mımarı uzerıne projeyı ısleyeceksenız autocad en ıdealıdır.

Sayın meslektasım henuz ısın basındasınız sanırım.
Arkadaşımın Söylediği programlar çizim programları arasında en iyi olanlar

daha küçük istersen eDrawings-DWGTrueView2010-stickerlite sadece okumak için DWGViewer

Ama Autocad ve Eplan en iyileri bence

Selam arkadaşlar,
Elimde autocad de çizilmiş mimari proje var. Benim buna göre elektrik projesini çizmem gerekiyor . onun için autocad üzerinde nasıl elektrik projesi çizebilir hiç bilmiyorum bununla ilgili video var mı yardım istiyorum arkadaşlar.

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri